Majówka 2023
#11
(02-04-2023, 17:52)Tony-snk napisał(a): witajcie Uśmiech

czy macie juz jakies plany na tegoroczną majówke bo juz nie bawem a w głowie brak planu - zasugerujcie cos albo podzielcie sie swoimi pomysłami

Praha. Sugeruję aby nie wydawać forintów u czopków putina, niech ich gospodarka i wspomagacze orków szorują po dnie. Pomysł? Polska, Słowacja, właśnie Czechy. węgry - нет, нет и еще раз нет!
Odpowiedz
#12
(07-04-2023, 5:58)polijerry napisał(a):
(02-04-2023, 17:52)Tony-snk napisał(a): witajcie Uśmiech

czy macie juz jakies plany na tegoroczną majówke bo juz nie bawem a w głowie brak planu - zasugerujcie cos albo podzielcie sie swoimi pomysłami

Praha. Sugeruję aby nie wydawać forintów u czopków putina, niech ich gospodarka i wspomagacze orków szorują po dnie. Pomysł? Polska, Słowacja, właśnie Czechy. węgry - нет, нет и еще раз нет!
Panowie Wisły kijem nie zawrócicie.Nie myślcie  że jak Węgry nie odwiedzicie to upadną.Nie róbcie się lepsi i tacy humanitarni. Szeroki uśmiech Kto bogatemu zabroni przepłacać w euro czy koronach Wasz wybór.  Oczko
Odpowiedz
#13
(07-04-2023, 14:03)adamus581 napisał(a):
(07-04-2023, 5:58)polijerry napisał(a):
(02-04-2023, 17:52)Tony-snk napisał(a): witajcie Uśmiech

czy macie juz jakies plany na tegoroczną majówke bo juz nie bawem a w głowie brak planu - zasugerujcie cos albo podzielcie sie swoimi pomysłami

Praha. Sugeruję aby nie wydawać forintów u czopków putina, niech ich gospodarka i wspomagacze orków szorują po dnie. Pomysł? Polska, Słowacja, właśnie Czechy. węgry - нет, нет и еще раз нет!
Panowie Wisły kijem nie zawrócicie.Nie myślcie  że jak Węgry nie odwiedzicie to upadną.Nie róbcie się lepsi i tacy humanitarni. Szeroki uśmiech Kto bogatemu zabroni przepłacać w euro czy koronach Wasz wybór.  Oczko
Zgadzam się w stu procentach A jak kupuję wino czy palinke u "chłopa " to raczej nie wspomagam Orbana
Odpowiedz
#14
(04-04-2023, 9:04)slołmen napisał(a): Lipton!  Madziary za orbanka odpadły.
Orban jest premierem od 2010,to już tak dawno nie byłeś na Węgrzech  Oczko
Odpowiedz
#15
(08-04-2023, 10:34)wojti76 napisał(a):
(04-04-2023, 9:04)slołmen napisał(a): Liptov!  Madziary za orbanka odpadły.
Orban jest premierem od 2010,to już tak dawno nie byłeś na Węgrzech  Oczko
To nie ten temat i nie powód do uśmieszków. Skarlał totalnie i dobił Węgry stosunkiem do putinka od wybuchu wojny :-( To nie człowiek i nie kraj póki się nie otrząśnie. Kraj oczywiście, nie orban. On jak beton prawdziwie polski i katolicki :-(  Niestety.

PS. Zmieniając bezczelnie nazwę regionu Słowacji pokazujesz synku swą małość i parę innych cech których nie wymienię z szacunku dla innych, normalnych forumowiczów. Bez odpowiedzi proszę. Szkoda czasu adminów.
Odpowiedz
#16
(02-04-2023, 17:52)Tony-snk napisał(a): witajcie Uśmiech

czy macie juz jakies plany na tegoroczną majówke bo juz nie bawem a w głowie brak planu - zasugerujcie cos albo podzielcie sie swoimi pomysłami
Dawniej na majówke jeździłem do Egeru na Egri Roze Festival.  Czyli wino i koncerty na Dobo Ter. Bardzo sypatyczna atmosfera. Nie wiem czy w tym roku organizują.
Co do bojkotu Wegier to pierwsze decyzja tak nie jadę ale z drugiej strony pomyślałem jak traktowałem turysów z zachodu w latach 70-ch to myslę ,że warto jechac tam za Orbanem nie są wszyscy, śmiem twiedzić ,że niestety wiekszość jest stłamszona propagandą i układami. Wiodące partie narodów zwykle nie idą z ludźmi.
Odpowiedz
#17
dumałem myslalem sprawdzalem i tak
sanok - kosice - sarospatak - kosice - sirava - sanok

macie jakies ciekawe miejsca po drodze co zobaczyc co zjesc gdzie sie popluskąć Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#18
(11-04-2023, 16:21)Tony-snk napisał(a): dumałem myslalem sprawdzalem i tak
sanok - kosice - sarospatak - kosice - sirava - sanok

macie jakies ciekawe miejsca po drodze co zobaczyc co zjesc gdzie sie popluskąć Szeroki uśmiech
U mnie podobnie tylko z Krakowa przejście Muszynka.Po drodze przez Słowację jest taka wioska Demiata
kilka lat temu wybudowali tam taki postój parking z wiatą miejscem na ognisko nawet drewno jest. 
Sztuczny staw bardzo klimatyczne miejsce na parę godzin.Nigdy tam nikogo nie było.Pobyt za free Szeroki uśmiech
Kamperkiem można też nocować.
Odpowiedz
#19
(11-04-2023, 16:38)adamus581 napisał(a):
(11-04-2023, 16:21)Tony-snk napisał(a): dumałem myslalem sprawdzalem i tak
sanok - kosice - sarospatak - kosice - sirava - sanok

macie jakies ciekawe miejsca po drodze co zobaczyc co zjesc gdzie sie popluskąć Szeroki uśmiech
U mnie podobnie tylko z Krakowa przejście Muszynka.Po drodze przez Słowację jest taka wioska Demiata
kilka lat temu wybudowali tam taki postój parking z wiatą miejscem na ognisko nawet drewno jest. 
Sztuczny staw bardzo klimatyczne miejsce na parę godzin.Nigdy tam nikogo nie było.Pobyt za free Szeroki uśmiech
Kamperkiem można też nocować.
jadac z krakowa owszem mozna zaliczyc Demjate i nawet Damase po drodze i zoo w stropkovie
Odpowiedz
#20
i jak panowie i panie nie wybieracie sie nigdzie na majowke bo nasz temat umiera Szeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Majówka 2024 brexerb 1 128 03-05-2024, 20:50
Ostatni post: Tony-snk
  Boże ciało weekend 2023 Pompa@ 13 1,697 09-06-2023, 20:25
Ostatni post: chorwat
  Majówka 2022 jolciaa171 58 11,964 27-05-2022, 21:51
Ostatni post: adamus581



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości