Sárospatak
(14-06-2023, 16:32)adamus581 napisał(a): ...Wi-fi z hasłem: Pataqa2019 działa bardzo dobrze...

Bo ludzi nie ma.
Odpowiedz
Mógłby ktoś polecić domek dla 6/8 osób na wyjazd na baseny na weekend?
Na stronie widzę 2 domki na miejscu ale pewnie lepiej zarezerwowane stąd szukam alternatywy ?
Odpowiedz
(05-07-2023, 23:09)erwin123 napisał(a): Mógłby ktoś polecić domek dla 6/8 osób na wyjazd na baseny na weekend?
Na stronie widzę 2 domki na miejscu ale pewnie lepiej zarezerwowane stąd szukam alternatywy ?
Alternatywą jest namiot
Odpowiedz
(05-07-2023, 23:09)erwin123 napisał(a): Mógłby ktoś polecić domek dla 6/8 osób na wyjazd na baseny na weekend?
Na stronie widzę 2 domki na miejscu ale pewnie lepiej zarezerwowane stąd szukam alternatywy ?
Tam 2 tygodnie temu wszystko stało puste najlepszy dzień do przyjazdu to poniedziałek.
Odpowiedz
Namiot właśnie nie bardzo bo znajomi uparli się na domek albo jakieś pokoje.

Myślałem uderzyć w pierwszy lub trzeci weekend sierpnia w piątek rano przyjazd - niedziela popołudniu powrót stąd moje pytanie.

Jeżeli ktoś miałby jakiś kontakt na coś dla takiej grupy będę wdzięczny. Jezeli nie to będę próbować do nich pisać albo na miejscu coś ogarniać po przyjeździe Uśmiech
Odpowiedz
(06-07-2023, 15:08)erwin123 napisał(a): Namiot właśnie nie bardzo bo znajomi uparli się na domek albo jakieś pokoje.

Myślałem uderzyć w pierwszy lub trzeci weekend sierpnia w piątek rano przyjazd - niedziela popołudniu powrót stąd moje pytanie.

Jeżeli ktoś miałby jakiś kontakt na coś dla takiej grupy będę wdzięczny. Jezeli nie to będę próbować do nich pisać albo na miejscu coś ogarniać po przyjeździe Uśmiech
Noclegi pl. napewno coś się trafi.
Odpowiedz
hej! myślałam żeby wyskoczyć na ten weekend do Saropatak (nigdy tam nie byliśmy) na necie z noclegami słabo. Czy warto jechać tam w ciemno? dodam że jedziemy 4 latkiem. Namiotu nie posiadam Szeroki uśmiech pozdrowionka Oczko
Odpowiedz
(12-07-2023, 10:01)jolciaa171 napisał(a): hej! myślałam żeby wyskoczyć na ten weekend do Saropatak (nigdy tam nie byliśmy) na necie z noclegami słabo. Czy warto jechać tam w ciemno? dodam że jedziemy  4 latkiem. Namiotu nie posiadam Szeroki uśmiech pozdrowionka Oczko
W tym roku ruch tam jest słaby, warto zaryzykować zawsze coś się znajdzie.
Odpowiedz
(12-07-2023, 10:01)jolciaa171 napisał(a): hej! myślałam żeby wyskoczyć na ten weekend do Saropatak (nigdy tam nie byliśmy) na necie z noclegami słabo. Czy warto jechać tam w ciemno? dodam że jedziemy  4 latkiem. Namiotu nie posiadam Szeroki uśmiech pozdrowionka Oczko
Ja jadę na ten weekend ale zarezerwowałem sobie 3 tyg. temu na nocowanie.pl
Odpowiedz
(12-07-2023, 10:01)jolciaa171 napisał(a): hej! myślałam żeby wyskoczyć na ten weekend do Saropatak (nigdy tam nie byliśmy) na necie z noclegami słabo. Czy warto jechać tam w ciemno? dodam że jedziemy  4 latkiem. Namiotu nie posiadam Szeroki uśmiech pozdrowionka Oczko
Znajomi byli w niedzielę, znaleźli nocleg bez problemu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,437 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,361 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,980 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,452 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości